Olomouc-Nemilany
Kopretinová 332/3

+420 608 966 660Rekonstrukce půdních vestaveb

Vážení zákazníci,
rekonstrukce půdních vestaveb zahrnuje celou řadu činností od zednických prací, vodoinstalatérských prací, elektroinstalatérských prací, sádrokartonářských prací a v neposlední řadě i prací spojených s vlastním interiérem budoucích půdních prostor. S ohledem na naše dlouholeté zkušenosti spolupracujeme se společnostmi, které nám práce zednické, vodoinstalatérské, sádrokartonářské a elektroinstalační dodávají formou subdodávky a práce spojené s vybavením interiéru realizujeme přímo naší společností.

Z pohledu naší činnosti se tudíž zabýváme nalezením vhodných materiálů pro obložení interiérů, zhotovením tohoto obložení, zhotovením příslušného vybavení interiérů (stoly, skříně, vestavné skříně, postele, poličky, obývací stěny, barové pulty apod.). Při budování interiéru vždy vycházíme z požadavků vás klientů, vašich finančních možností a možností jenž se nabízejí pro realizaci v rámci daných obytných prostor. V případě Vašeho zájmu jsme Vám schopni ukázat některé z našich realizovaných zakázek, tak abyste získali bližší představu o možnostech práce s interiérem.

O NÁS

K-styl, nábytek, interiér s.r.o.

K našim hlavním činnostem patří realizace interiérů a exteriérů založená na dřevěných prvcích, lamina, kovu, skla a na dalších materiálech.

KONTAKTNÍ MÍSTO

Kopretinová 332/3, Olomouc-Nemilany
(+420) 608 966 660
k-styl@volny.cz
Po - Pá | 7.00 - 16.00 hod.