Olomouc-Nemilany
Kopretinová 332/3

+420 608 966 660Výroba schodišť, dveří a oken

Schodiště

Vážení zákazníci,
schodiště je jedním z nejvýraznějších prvků interiéru a exteriéru. Při jeho konstrukci je možné využít jak masívního dřeva, tak i kovových prvků, které v případě uměleckého provedení vhodně doplňují krásu celého dřevěného díla.

Dveře a zárubně

Dlouholeté zkušenosti s výrobou dřevěných prvků nám umožňují vyrobit jakékoliv atypické dveře a zárubně dle Vašeho návrhu. V případě Vašeho přání lze tyto dveře doplnit i o vyfrézované dřevěné ornamenty, které tak umocní jedinečnost Vašich dveří.

Okna - kastlová, zdvojená a EUROOKNA

Při výrobě oken jsme schopni vyrobit jakýkoliv typ okna, jenž vyžadují památkáři, popřípadě architekti. Z pohledu tepelně izolačních jsou na tom nejlépe okna kastlová, která vysokého stupně izolace dosahují díky velké vzduchové mezeře mezi jednotlivými křídly. Pro vylepšení těchto parametrů lze tyto okna osadit izolačním dvojsklem a získat tak jedinečnou tepelnou izolaci okna. Dalším pozici z pohledu tepelně izolačních paramatrů obsadila EuroOkna IV78 s izolačním trojsklem a na posledním místě z námi vyráběných oken se pak umisťují EuroOkna IV68 s izolačním dvojsklem.

O NÁS

K-styl, nábytek, interiér s.r.o.

K našim hlavním činnostem patří realizace interiérů a exteriérů založená na dřevěných prvcích, lamina, kovu, skla a na dalších materiálech.

KONTAKTNÍ MÍSTO

Kopretinová 332/3, Olomouc-Nemilany
(+420) 608 966 660
k-styl@volny.cz
Po - Pá | 7.00 - 16.00 hod.