Olomouc-Nemilany
Kopretinová 332/3

+420 608 966 660Obchody, restaurace a jiné věřejné prostory

Vážení zákazníci,

V průběhu historie naše společnost realizovala rekonstrukce mnoha veřejných prostor, restaurací a obchodů. V rámci jednotlivých rekonstrukcí docházelo k výměně či renovaci stávajících dveří, oken, barových pultů, dřevěného schodiště, různých skříní a skříněk a jiného dřevěného obložení.

Názorné ukázky rekonstrukcí můžete sami shlédnout například v Olomouci ve Slovanském domě (zde probíhala kompletní rekonstrukce v letech 1999 - 2000 a došlo zde ke kompletní výměně dveří, oken a nábytku), dále pak v Okresní knihovně v Olomouci (zhotovení interiéru kompletního internetového pracoviště), Mexické restauraci ve Slovanském domě v Olomouci (v roce 1999 jsme zde kompletně vybudovali dřevěný interiér včetně v létě hojně využívané předzahrádky), a další akce uvedené v rámci referencí.

Při realizaci těchto typů zakázek je nutná koordinace několika řemesel, převážně pak truhlářských prací spojených s pracemi zámečnickými nebo pasířskými. V případě Vašeho zájmu Vám rádi sdělíme bližší informace k realizovaným zakázkám. Pro kontakt s námi proto využijte prosím buď poptávkový formulář, nebo telefon na Ing. Jaroslava Kubečka.

O NÁS

K-styl, nábytek, interiér s.r.o.

K našim hlavním činnostem patří realizace interiérů a exteriérů založená na dřevěných prvcích, lamina, kovu, skla a na dalších materiálech.

KONTAKTNÍ MÍSTO

Kopretinová 332/3, Olomouc-Nemilany
(+420) 608 966 660
k-styl@volny.cz
Po - Pá | 7.00 - 16.00 hod.